Szoboszlai góljával nyert a Liverpool

Igényesférfi.hu Igényesférfi.hu | 2024.07.27 | Sport | Olvasási idő: 1 perc

A jelenleg az Egyesült Államokban edzőtáborozó Liverpool 1-0 arányban nyert a Real Betis elleni felkészülési mérkőzésen. A győztes gólt Szoboszlai Dominik szerezte.

Arne Slot, a Liverpool új vezetőedzője, Szoboszlai Dominikot ismét a kezdőcsapatban küldte pályára, csakúgy, mint az előző, Preston elleni 1-0-ra elveszített mérkőzésen.

Szoboszlai a 34. percben Mohamed Szalah pontos passzából szerzett vezetést a csapatnak.

A mérkőzésen a magyar válogatott csapatkapitánya a 64. percig játszott, ekkor Stefan Bajcetic váltotta őt a pályán. Az állás a találkozó végéig nem változott, így a Liverpool 1-0-ra nyert Pittsburgh-ben. Ez volt a holland edző első győzelme, valamint az első gól az irányítása alatt.

A Liverpool, amely az augusztus 17-i Premier League nyitányra készül, legközelebb augusztus elsején Philadelphiában játszik majd az Arsenallal.

(Kiemelt kép: Liverpool)

Iratkozz fel hírlevelünkre és értesülj elsőként az újdonságokról!