Gazdag Dániel mesterhármasával győzött a Philadelphia Union

Igényesférfi.hu Igényesférfi.hu | 2024.07.21 | Sport | Olvasási idő: 2 perc
Gazdag Dániel mesterhármasával győzött a  Philadelphia Union

A Philadelphia magyar idő szerint vasárnap hajnalban lépett pályára hazai pályán a Nashwill ellen. A 3-0 arányban megnyert mérkőzés mindhárom gólját a magyar válogatott támadó, Gazdag Dániel szerezte.

Gazdag kezdőként lépett pályára és az első gólra nem is kellett sokat várni: a játékos már a 10. percben gólt szerzett, amikor a védőket megelőzve finom átemeléssel vette be a kaput.

Még a szünet előtt ismét eredményes volt Gazdaf, ezúttal egy remek kiugratás után a jobb alsó sarokba lőtte a labdát.

A meccs utolsó pillanataiban Gazdag ismét remekelt, amikor kicselezte a kapust és megszerezte a harmadik gólját, ezzel be is állította a találkozó eredményét és bebiztosította csapata győzelmét.

Gazdag a találkozó utáni pálya széli interjúban elmondta, hogy a legfontosabb, hogy ezen a héten két győzelmet arattak, ez nagyon kellett nekik.

„Ez önbizalmat ad nekünk és újra versenyben vagyunk azzal, hogy megnyertük ezt a két meccset. Ez megváltoztatja a hangulatot, hiszen előtte sokat szenvedtünk, sokan hiányoztak, így nagy szükségünk volt ezekre a sikerekre” – fogalmazott.

A Union tíz nyeretlen bajnoki után sorozatban második győzelmét aratta, és ezzel feljött a tizedik helyre a keleti főcsoportban, és egy pont választja el a rájátszást jelentő helytől.

Iratkozz fel hírlevelünkre és értesülj elsőként az újdonságokról!