Súlyos vereséggel tért vissza Dárdai

Hertha BSC - Dárdai Pál - sport - futball - labdarúgás - online férfimagazin

A Hertha BSC egy héttel ezelőtt jelentette be, Sandro Schwarz azonnali hatályú menesztése után a szezon végéig újra Dárdai Pál veszi át a berlini klub irányítását.

Dárdai 286 bajnoki mérkőzéssel a mai napig klubrekorder, edzőként pedig a Hertha megmentőjeként tekintenek rá a szurkolók. Dárdai 1997 és 2011 között összesen 372 meccsen játszott a fővárosiak színeiben, majd az utánpótlásban tevékenykedett edzőként. A felnőtt csapatot korábban 2015 és 2019, majd 2020 és 2021 között irányította.

Dárdai első mérkőzésén a Hertha hazai pályán fogadta a Werder Bremen csapatát

Dárdai első mérkőzésén a Hertha hazai pályán találkozott a Werder Bremen csapatával, akiktől 4-2-re kikaptak. Dárdai a találkozó előtt ugyan elmondta, a csapat sokat gyakorolta a védekezést és a támadást is, a Werder Bremen viszont már a 6. percben megszerezte a vezetést, a 68. percre pedig már 0-4 volt az állás. A Hertha végül két góllal szépített Ngankam és Lukébakio találatának köszönhetően így 2-4 lett az eredmény, a folytatást pedig továbbra is a tabella végéről várják.