70 éves korában elhunyt a Forma-1 legenda Niki Lauda

Tovább olvasom

A száguldó cirkusz árnyékában

Lewis Hamilton - 2019

A 34 éves pilótának ez volt az idei 11., egyben pályafutása 84. futamgyőzelme, melyet F1-es karrierje 250. nagydíján aratott.

Kimi Raikonnen - 300

300. Forma-1-es versenyhétvégéjre készül Kimi Raikönnen, a Jégembert viszont hidegen hagyják a számok.

Niki Lauda

Niki Lauda családjának közleményére hivatkozva az osztrák hírügynökség tudósított róla, hogy május 20-án, hétfőn éjszaka elhunyt a Forma-1 legenda, nyolc hónappal az után, hogy tüdőátültetésen esett át. A 70 éves Niki Lauda családja körében, békésen távozott. Lauda háromszoros Forma-1 bajnok volt, 1975-ben és 1977-ben a Ferrari, 1984-ben pedig a McLaren színeiben győzedelmeskedett. Összesen 171 versenyen …

Fernando Alonso

Vasárnap teljesítette utolsó futamát a Forma 1-ben a kétszeres világbajnok, Fernando Alonso.

A Super Veloce a Porsche sportkocsik, a Forma-1, és a repülés rajongóinak is stílusos és egyedi kiegészítőket kínál a kávézáshoz.

Mercedes-AMG One

Nagyot álmodtak a Mercedes mérnökei, amikor egy éve bejelentették a hárommillió dolláros, Forma-1-es technikákra épülő utcai sportkocsi kifejlesztését, azonban most úgy tűnik, kissé alábecsülték az ezzel járó feladatokat.

Forma-1 - Joshua Paul - férfimagazin

Ha a képeken nem modern versenyautókat látnánk, joggal feltételezhetnénk, hogy egy évtizedekkel ezelőtt magára hagyott és most előkerült diasorozat képeit lapozgatjuk